Speciální akce

TOP ARMATURY SET KORADO přímý včetně přípojek na měděné potrubí SET KO-PxCU15

Set obsahuje 1x Termostatická hlavice TRCD 07 se závitem M30x1,5; s kapalinovým čidlem. 1x Uzavíratelné šroubení h-ventil 1/2“ x 3/4“ přímé pro VK radiátory. 2x Adaptér (redukce) A-12 pro připojení do radiátorových těles. 2x Svěrné šroubení G 3/4" Eurokonus x cu 15 na měděné potrubí. SET pro VK radiátory Korado, Purmo, Stelrad, Korad… a další kompatibilní s vnitřním připojovacím závitem 1/2“. Montáž pomocí 2 ks adaptérů 1/2“ x 3/4“– součást balení.

Celý popis
Cena
646 Kč
533,88 Kč bez DPH
Dostupnost:
3 - 5 dnů
ks
Kód zboží:
SET KO-PxCU15
Záruka:
24 měsíců
Běžná cena:
646 Kč
VytisknoutVložit do seznamu
Potřebujete poradit s objednávkou? +420 777 813 646 Od 9 - 17 hod. (Po - Pá)

Společnost TOP ARMATURY s.r.o. se specializuje na distribuci a prodej radiátorových armatur, termostatických ventilů a hlavic, designových armatur, lisovacích fitinků a vícevrstvých plastových trubek pro domovní rozvody, termostatů, komponent pro podlahové vytápění a dalších výrobků pro vodu a topení. Nabízené produkty jsou vyráběny u značkových výrobců, splňují nejmodernější nároky a normy při zachování příznivých cen. S výrobci intenzivně spolupracujeme a podílíme se na inovacích a vývoji u vybraných výrobků. Takové produkty nabízíme pod vlastní značkou. Klademe velký důraz na poměr vysoké kvality, výkonu a nízkých cen. S využitím dlouholetých oborových zkušeností zajišťujeme technickou podporu, neustále rozšiřujeme náš sortiment a nabízíme tak kvalitní systémové řešení.

Sestavili jsme pro vás set pro radiátory se spodním připojením.

SET pro VK radiátory Korado, Purmo, Stelrad, Korad… a další kompatibilní s vnitřním připojovacím závitem 1/2“. Montáž pomocí 2 ks adaptérů 1/2“ x 3/4“– součást balení.

Obsahuje:

1x Termostatická hlavice TRCD 07 se závitem M30x1,5; s kapalinovým čidlem. Certifikace dle EN-215. KEYMARK. TELL - Thermostatic Efficiency Label třída "A". 

1x Uzavíratelné šroubení h-ventil 1/2“ x 3/4“ přímé pro VK radiátory 

2x Adaptér (redukce) A-12 pro připojení do radiátorových těles.

2x Svěrné šroubení G 3/4" Eurokonus x cu 15 na měděné potrubí.

 

Koupě setu je nejvýhodnější nabídkou pro připojení VK radiátorových těles. Odpadají problémy s kompatibilitou při nákupu každé z položek zvlášť a výhodnější je i cena.

Název set pro radiátory
Výrobce TOP ARMATURY
Připojení (původní) 15
Typ připojení na Cu potrubí