Silikon

CHEMSTR FOOD-TEC - Silikonový sprej s certifikací NSF-H1 NSFSILIKON

CHEMSTR FOOD-TEC - Silikonový sprej s certifikací NSF-H1 určený do potravinářského průmyslu.

Celý popis
Cena
508 Kč
419,83 Kč bez DPH
Dostupnost:
3 - 5 dnů
ks
Kód zboží:
NSFSILIKON
Záruka:
24 měsíců
Běžná cena:
508 Kč
VytisknoutVložit do seznamu
Potřebujete poradit s objednávkou? +420 777 813 646 Od 9 - 17 hod. (Po - Pá)

Společnost Chemstr - Šafařík s.r.o. je česká výrobní a distribuční společnost, která vznikla v roce 1991. Orientuje se na prodej produktů své vlastní ochranné značky CHEMSTR®. Produkce CHEMSTR® nabízí širokou škálu chemicko-technických produktů na čištění, odmaštění, svařování, lepení a ochranu v různých průmyslových odvětvích. Mimo jiné se společnost CHEMSTR - ŠAFAŘÍK s.r.o. zabývá distribucí technických sprejů, lepidel, tmelů a epoxidových pryskyřic.

Popis produktu: 

CHEMSTR FOOD-TEC - Silikonový sprej s certifikací NSF-H1 je univerzální mazivo vhodné pro použití v potravinářském průmyslu, velkých kuchyních, jatkách, pekárnách a mlékárnách apod. Vhodný je také pro balící stroje. Silikonový olej je také možné použít ve farmaceutickém průmyslu, nemocnicích a zdravotnických zařízeních. Produkt je voděodolný, působí antistaticky a odpuzuje prach. Je bezbarvý a bez zápachu a působí proti korozi. Promazává a impregnuje, zabraňuje zamrzání a opotřebení gumových dílů a eliminuje skřípání a vrzání. Slouží pro čištění, péči a ochranu kovů, gumy a plastů, zejména pro plastové posuvné díly. Může být také použit jako oddělovač forem a je teplotně odolný od -30 °C do +150 °C, krátkodobě až do 250 °C.

Návod k použití:

Promazávané díly by měly být nejprve očištěny od silného znečištění. Aplikujte rovnoměrně ze vzdálenosti 20 cm. V případě potřeby setřete přebývající produkt savou utěrkou a rovnoměrně rozetřete. Pokud produkt používáte v potravinářském průmyslu, použijte přiměřené množství. Po použití spreje na ploše, která je užívána pro zpracování potravin, povrch nejprve vyleštěte. Pouze pro profesionální použití. Sprej před použitím otestujte kvůli možné reakci s povrchem.

Velikost balení a kód produktu: 

  • 400 ml (NSFSILIKON)
Název sprej do potravinářství
Výrobce CHEMSTR - ŠAFAŘÍK
Balení (původní) sprej 400 ml