Materiály pro renovace povrchů

CHEMSTR epoxidové pryskyřice jsou vysoce kvalitní materiály sloužící k opravám a ochraně nejrůznějších povrchů čelících  vysokému zatížení. Produkty jsou určeny k profesionálnímu užití, a proto z důvodu poradenství anebo aplikace „na klíč“ nás kontaktujte. Veškeré produkty je nutné nanášet na důkladně očištěné a odmaštěné povrchy. Ideální přípravou povrchu je jeho opískování nebo jiné mechanické zdrsnění a očištění. Vždy je nutné dodržet postup aplikace, který se nachází v technických listech.


Materiály pro renovace povrchů
Název
Výrobce
Použití
Balení (původní)
834 Kč 92 360 Kč
3 - 5 dnůMultifunkční

Kód zboží: CHEXR80 Značka: CHEMSTR - ŠAFAŘÍK Záruka: 24 měsíců
CHEMSTR EXR ‘80’ pastovitý elastomer má vysokou odolnost a je vytvořen pro opravy pogumovaných dílů a zároveň je vhodný k aplikacím na oběžná kola, skluzy, násypky, ventily, válce, těsnění, hadice, dopravníkové pásy, atd.
3 - 5 dnůMultifunkční

Kód zboží: CHR80 Značka: CHEMSTR - ŠAFAŘÍK Záruka: 24 měsíců
CHEMSTR Elastomer P ’80' je pastovitý elastomer s vysokou odolností. Je vytvořen pro opravy pogumovaných dílů a zároveň je vhodný k aplikacím na oběžná kola, skluzy, násypky, ventily, válce, terénní pneumatiky,  dopravníkové pásy, atd.
3 - 5 dnůKov

Značka: CHEMSTR - ŠAFAŘÍK Záruka: 24 měsíců
CHEMSTR Epoxidový tmel metal je produkt, který je vhodný na opravy kovových dílů, kde je potřeba vysoká mechanická pevnost a jednoduchý systém aplikace.
3 - 5 dnůOtěruodolný

Značka: CHEMSTR - ŠAFAŘÍK Záruka: 24 měsíců
CHEMSTR Keramická karbidová pasta EG na opotřebované povrchy je výkonná multifunkční keramika na opravy materiálů, které jsou poničeny otěrem a korozí.
3 - 5 dnůOtěruodolný

Značka: CHEMSTR - ŠAFAŘÍK Záruka: 24 měsíců
CHEMSTR keramický korundový povlak je otěruodolný materiál pro opravy široké škály materiálů. 
3 - 5 dnůOtěruodolný

Značka: CHEMSTR - ŠAFAŘÍK Záruka: 24 měsíců
CHEMSTR keramický povlak FG je otěruvzdorná a vysoce odolná keramická tekutá hmota, která je určena pro aplikaci do míst s proudící kapalinou. Nabízí výjimečnou ochranu proti nárazům, erozi a korozním podmínkám. CHEMSTR keramický povlak FG je komplex...
3 - 5 dnůKoroze

Značka: CHEMSTR - ŠAFAŘÍK Záruka: 24 měsíců
CHEMSTR Keramický povlak CR se skládá z pečlivě vybraných epoxidových pryskyřic a netoxických polyaminů. Produkt obsahuje karbidová zrna, která zlepšují jeho vlastnosti, jako je například odolnost vůči erozi a korozi a zvýšená odolnost vůči mechanick...
3 - 5 dnůPříslušenství

Značka: CHEMSTR - ŠAFAŘÍK
CHEMSTR bezpečnostní bandáž pro opravu potrubí slouží jako rychlá a účinná pomoc s rychlým vytvrzováním za pomocí vlhkosti. Bandáž je zejména vhodná na opravy prasklého potrubí. Nejlepších vlastností dosáhnete po úplném namočení bandáže do vody.